“Бердәм Россия” партиясенең “Ныклы гаилә” проекты нигезендә Актаныш районы ЗАГС бүлеге район бала тудыру йортында 160 нчы балага тантаналы төстә туу таныклыгы тапшырды

2018 елның 10 декабре, дүшәмбе

Актаныш районы ЗАГС бүлеге район бала тудыру йортында  160 нче балага тантаналы төстә туу таныклыгы  тапшырды. Бәхетле әти-әни  Гиздатуллин Разил Равил улы  һәм   Гиздатуллина Эльвира Равил кызы  беренче балалары - улларына   Самат  исеме куштылар. Район ЗАГС булеге җитәкчесе Гөлфинә Баян кызы Мөхәмәдиева яшь парларны  балалары туу  вакыйгасы уңаеннан котлап,  чын куңелдән аларга тигезлек, балаларын сау-сәламәт, бәхетле итеп үстерүләрен теләде. Бәхетле әти- әнигә Республикабыз Президенты Р.Н.Миңнехановның  котлавын  һәм туу таныклыгын тапшырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: