март, 2018 ел
дүшәмбе

29 март көнне Россия федерациясенең икътисад үсеше Министры урынбасары – Росреестр җитәкчесе Виктория Абрамченкога сорау белән мөрәҗәгать итү мөмкин булачак.

Татарстан Гидрометеорология һәм әйләнә-тирә мохитне күзәтү идарәсе 27 март көнне Татарстанда һава торышы бозылу турында кисәтә.

Барыбыз да дөрес туклануның төп нигезләрен беләбез: кызган һәм камыр ризыкларын азрак куллану, “тиз” углеводларның кулланышын киметү, тәүлеклек аксым нормасын куллану. Ә шулай да 60 яшьтәгеләр һәм аннан өлкәнрәкләр башка таләпләрне үтәүне дә игьтибар үзәгеннән чыгармаска тиеш.

Район балалар иҗат үзәгендә “Без бергә” балалар халык иҗаты республика фестиваль – бәйгесенең муниципаль этабы узды.

24 март көнне Яңа Кормаш төп гомуми белем бирү мәктәбендә ата-аналар җыелышы узды.

23 март көнне Яңа Кормаш төп гомуми белем бирү мәктәбендә Кошлар көне үткәрелде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: