8 июня - День социального работника

Хөрмәтле социаль хезмәткәрләр һәм социаль хезмәт ветераннары!

Сезне һөнәри бәйрәмегез белән чын күңелдән котлыйм. Игелекле, тырыш хезмәтегез, башкаларга күрсәткән игелекләрегез өчен рәх­мәтемне һәм изге теләкләремне ирештерәм! Районыбызда яшәүче ветераннарның, инвалидларның, өлкәннәрнең, күп балалы гаилә­ләрнең тормышын тотрыклыландыруга һәм яхшыртуга керткән җиткереп башкаруыгыз халыкта да сезгә карата хөрмәт, ихтирам уята. Киләчәктә дә социаль өлкәдә сез­нең эшлекле фикерләрне тыңлап, яңалыкларны уңышлы файдала­нып, район халкына хезмәт итүдә бергәләп эшләрбез дип ышанам. Үзегезгә һәм гаиләләрегезгә исән­лек-саулык, бәхет-шатлык һәм аяз күк йөзе телим. Һөнәри бәйрәмегез мөбарәк бул­сын!

Фаил КАМАЕВ, муниципаль район башлыгы

Последнее обновление: 22 марта 2017 г., 10:14