23 февраля - День защитника Отечества

Хөрмәтле, райондашлар!

Ватанны саклаучылар көне – Россиянең үткәненә, аның бүгенге һәм киләчәк сакчылар буынына бәйләнгән бөек бөтенхалык бәйрәме. Ул ата-бабаларыбызның үз намусыңны һәм илне газиз анаңны яклагандай сакларга дигән васыятен искә төшереп тора. Ә Ана һәм Ватан – бер алар.

Шушы бәйрәм уңаеннан Бөек Ватан сугышы ветераннарын, хәрби хәрәкәтләрдә катнашучыларны, хезмәт иткән һәм хезмәт итүче, хәрби хезмәткә хәзерләнүче барлык ир-атларны Ватанны саклаучылар көне белән тәбриклим.

Сәламәтлек, бәхет, уңышлар, баш очында күкнең имин булуын телим.

Фаил Камаев, муниципаль район башлыгы

Последнее обновление: 20 марта 2015 г., 11:15